referencje

Referencje

referencje Photo Bikestats

Rafał Kopyto

Director, AleRabat.com
Kampania reklam Google AdWords prowadzona przez Dostrzegani.pl opiera się na zliczaniu konwersji i pełnym wykorzystaniu tych danych. Tak właśnie wg mnie powinna wyglądać obsługa konta AdWords. Dzięki kilku rodzajom śledzenia konwersji, agencja maksymalizuje wyłącznie liczbę kliknięć dochodowych z mojego pkt widzenia.
referencje Photo Bikestats

Maria Soroko

Owner, Equine Massage
Dostrzegani.pl zaskakująco szybko rozwiązali problem ze stroną www Equine Massage, która nie była poprawnie skonfigurowana dla wyszukiwarki Google. Od tego momentu nastąpił duży wzrost pozycji, dzięki któremu docieram do dużo większej liczby Klientów. Polecam jako rzetelnych profesjonalistów.
referencje Photo Bikestats

Ewelina Jasińska

Owner, Bell-Art
Prowadząc własną galerię artystyczną nie ma możliwości, aby wszystkie sprawy zapiąć na ostatni guzik. Zwróciłam się do agencji Dostrzegani.pl z prośbą o pomoc w promocji mojej strony w Google. Pozycjonowanie witryny odniosło swój skutek. Rozpoznawalność produktów mojego dzieła zwiększyła się a sprzedaż wzrosła o 440%. Polecam!
referencje Photo Bikestats

Rafał Olkis

Project Manager, Photo Bikestats
Osoby z Dostrzegani.pl pomogły nam znacznie zwiększyć ruch portalu Photo Bikestats, który przed pozycjonowaniem nie był popularny w sieci tak, jak jest obecnie. Bardzo pozytywnie odebrałem podejście do optymalizacji, która nie dotyczyła wyłącznie metatagów czy tekstów lecz obejmowała wiele programistycznych elementów, w tym szybkość renderowania się stron portalu. Duży plus!
referencje Nanoframe

Daniel Dudek

Art Director, Nanoframe Animation & Postproduction House
Gdy uznaliśmy, że koszt linków sponsorowanych wydaje się być za wysoki, zmieniliśmy agencję na Dostrzegani.pl. Szybko okazało się, że wiedza z zakresu marketingu w tym rzetelna konfiguracja oraz zaawansowane opcje w Google AdWords, które zastosowali Dostrzegani.pl, przekładają się na optymalizację kosztów kampanii. Nie tylko obniżono nam koszty ale również zwiększono liczbę wartościowych kliknięć, dzięki którym Nanoframe pozyskało wiele nowych zleceń.
referencje Etim Studio

Michał Tomala

Project Director, Etim Studio Animacje Reklamowe
Dostrzegani.pl to zespół prawdziwych specjalistów branży SEM, którzy wykazali się maksymalnym, rzadko spotykanym w tej branży profesjonalizmem oraz aktualną fachową wiedzą. Dzięki dużemu zaangażowaniu osób z agencji, udało się wspólnie wypracować strategię promocji, która przyniosła naprawdę wymierne korzyści zarówno w kontekście wizerunkowym, jak i biznesowym. Realizowane procesy są w pełni dopasowane do naszych wymagań, uwzględniają także charakter branży reklamowej oraz specyfikę postawionych założeń. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Dostrzegani.pl i planujemy współpracę na kolejne lata.
referencje Sago Media

Izabela Gorzkowska

Project Manager, Sago Media
Dostrzegani.pl to godny zaufania partner z doświadczeniem w zakresie SEM. Agencję wyróżnia elastyczne podejście do konkretnego klienta, co pozwoliło na wypracowanie indywidualnej oraz co najważniejsze - skutecznej strategii. Prowadzona przez agencję kampania w zakresie linków sponsorowanych AdWords przełożyła się na wzrost zainteresowania ofertą. Rekomendujemy zespół Dostrzegani.pl jako agencję, która spełnia najwyższe standardy współpracy.
referencje Windows 7 Forum Polska

Krzysztof Jarzębski

Brand Manager, Windows 7 Forum Polska
Proces pozycjonowania szerokiego, zaawansowanie wdrożonej optymalizacji oraz efektywność kampanii linków sponsorowanych prowadzonej przez firmę Dostrzegani.pl dla Windows 7 Forum Polska, oceniamy bardzo wysoko. Dzięki fachowemu podejściu do tematu ze strony Dostrzegani.pl, nasz serwis stał się silną marką w branży oraz zyskał ogromny ruch rzędu miliona osób miesięcznie. Cieszymy się z namacalnych i wymiernych efektów współpracy oraz szczerze polecamy "dostrzeganych" wszystkim zainteresowanym.