Rozbudowa parku sprzętowego w 2021

Dell dla Dostrzeganych

Już od początku nowego roku w Dostrzegani wprowadzamy zaplanowane zmiany. Tym razem zajęliśmy się nie pozycjonowaniem stron a sprzętu i mebli w przestrzeni biura. Najnowsze komputery stacjonarne i mobilne Della – światowego lidera rozwiązań IT dla biznesu z niezawodnym i unikatowym wsparciem producenta oraz zdalnie kontrolowanym software’m są już wypakowane i podłączone.

Dla agencji wybraliśmy również duże bo 28-calowe monitory, które zwiększą poziom wygodnej pracy przy analizach danych – przeglądaniu setek wierszy i dziesiątek kolumn czy to związanych z SEO czy też kampaniami Google Ads. Laptopy Della skonfigurowane w chmurze Google, podłączone do 1 lub 2 monitorów dają pełne pole manewru podczas wielowątkowej pracy i synchronizację „w locie” każdego bajta. Audyty SEO, profile linków, witryny zaplecza, skrypty jak i archiwum treści oraz grafiki są od 6 lat hostowane na Florydzie (USA) w usługach Google, teraz jednak również mirrory wszystkich systemów są synchronizowane online, poza Polską.

2 nowe stacje desktopowe Dell pozwolą nam zwiększyć wydajność i skrócić czas przeprowadzania analiz związanych z rozbudowanymi projektami oraz portalami internetowymi, które dla niektórych z Was ulepszamy. Już niedługo rozpoczniemy wprowadzanie nowych opcji w panelu i stronie www. Wszystkiego dobrego w 2021, do zobaczenia!